€ 1,800.00

Opiekunka osób starszych oferta pracy w Niemczech z doświadczeniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 1 października 2013 22:00

Możliwość zatrudnienia w domach prywatnych do opieki nad osobami starszymi. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy opiece dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1)

Stanowisko: Opiekunka osób starszych w Niemczech

Miejsce: Niemcy

Opis stanowiska:
– 24-godzinna praca w prywatnym domu
– Opieka nad osobą starszą lub/i chorą
– Pomoc w codziennych obowiązkach (toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego)

Od kandydatów oczekujemy:
– Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
– Przyjazne i pogodne usposobienie
– Dobry stan zdrowia
– Własny samochód mile widziany

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
– Umowę o pracę i długoterminową współpracę
– Opłacone zakwaterowanie
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość otrzymania zaliczki
-Opiekę polskiego biura

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub/i niemieckim na adres opiekunki@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie OPIEKUNKA/2013.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

ID ogłoszenia: 16952456b02d889b