€ 0

Operator wózka widłowego do pracy w Niemczech (wysoki skład)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 września 2015 20:22

Firma logistyczna chętnie zatrudni operatorów wózków widłowych wysokiego składu. Legalna praca w Niemczech dla osób z komunikatywnym językiem oraz doświadczeniem.

Dla naszego Klienta, dużej firmy logistycznej na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego wysokiego składu

Wymagania

• komunikatywna znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
• doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego (wózek boczny, wysoki skład) – warunek konieczny
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny
• ponadprzeciętna dokładność i wydajność pracy
• pracowitość oraz spostrzegawczość
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• gotowość do wyjazdu własnym samochodem – mile widziane

Obowiązki

• obsługa wózka widłowego wysokiego składu
• prawidłowe rozmieszczanie towarów na magazynie
• dbanie o czystość i porządek na magazynie

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• szkolenie wstępne wprowadzające do pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie + wiele innych bonusów wynikających z systemu pracy
• zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie
• możliwość zdobycia stałej pracy

ID ogłoszenia: 8355fbfb2d2b05e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Workexpress
  • Zarejestrowany od: 17 września 2015

Inne przedmioty dodane przez Workexpress

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Workexpress »