€ 9.39 euro brutto/h + bonusy zmianowe

Operator wózka widłowego do pracy w Niemczech – Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 01:25

Firma z Lubeki zatrudni operator wózka widłowego do pracy w Niemczech przy rozładunku oraz załadunku towarów. Mile widziane osoby dysponujące własnym samochodem.

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta – firmy z branży logistycznej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, Niemcy

Region pracy: Lubeka

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować jako operator przedniego wózka widłowego. Do obowiązków należeć będzie załadunek i rozładunek towarów (surowce, podzespoły na produkcję) z ciężarówek.

Wymagania:

minimum dwuletnie doświadczenie jako operator wózka widłowego
uprawnienia na wózek widłowy
doświadczenie w transporcie towarów elektronicznych
znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny! Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej.
dokładność, uważność, niezawodność
własny samochód – mile widziany!

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
wynagrodzenie 9.39 euro brutto/h + bonusy zmianowe, z możliwością podwyżki po siedmiu miesiącach
pracę w stystemie 3 – zmianowym
zatrudnienie na warunkach niemieckich
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
zakwaterowanie za odpłatnością 250euro miesięcznie (pierwszy miesiąc bezpłatnie)
transport z miejsca zakwaterowania do pracy

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w języku polskim i niemiecki.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych LINK2EUROPE Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Kołłątaja 14 lok. 1 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 2615596a0d0917b4