€ od 2 000 Euro brutto

Ogłoszenie: praca w Niemczech od zaraz kierowca autobusu kat. D

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 5 listopada 2013 22:48

Pilnie poszukiwani kandydaci na stanowisko kierowca autobusu z kat.D. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy przewozie osób i sprzedaży biletów. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca autobusu

Miejsce: Niemcy

Zarobki: od 2 000 Euro brutto plus dodatki

Opis stanowiska:

  • Kontrolowanie pojazdu przed każdą trasą.
  • Do zadań pracownika będzie należał przewóz pasażerów oraz sprzedawanie biletów.

Wymagamy:

  • koniecznie: dobra znajomość języka niemieckiego- minimum na poziomie B2. Znajomość języka musi umożliwić swobodną komunikację z pasażerami.
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • posiadanie przynajmniej rocznego doświadczenia jako kierowca kat.D
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat plus w godzinach nadliczbowych
  • umowa z niemieckim pracodawcą na czas określony
  • możliwość wyboru miejsca pracy
  • opłacanie składek emerytalnych, ubezpieczenia
  • płatny urlop

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia:
rekrutacja@koncepcja.eu

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/kierowca-autobusu-niemcy-2071971.html

ID ogłoszenia: 791527947ba16eaf