€ 10.00

Oferty pracy w Niemczech – Mechanik/ ślusarz narzędziowy – branża motoryzacyjna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 14:44

MR JOB poszukuje pracowników gotowych do podjęcia pracy w Niemczech jako mechanik – ślusarz narzędziowy w branży motoryzacyjnej. Zatrudnienie przy montażu i konserwacji maszyn, utrzymaniu ciągłości produkcji.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Mechanik/ ślusarz narzędziowy- branża motoryzacyjna

Opis stanowiska:
– Montaż i bieżąca konserwacja maszyn
– Czytanie rysunku technicznego oraz wykonywanie detali według wzoru lub rysunku
– Zapewnienie ciągłości produkcji
– Wykonywanie napraw oraz czynności w ramach prewencyjnego utrzymania ruchu

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
– Umowę o pracę i długoterminową współpracę
– opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
– atrakcyjne wynagrodzenie
– dodatki za nadgodziny
– możliwość otrzymania zaliczki
– opiekę polskiego biura
– kompetentnych współpracowników

Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenie techniczne
– min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku: ślusarz- narzędziowiec lub mechanik maszyn
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– zdolności techniczne i manualne
– umiejętność pracy w zespole
– znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym (w mowie i piśmie)
– własny samochód mile widziany

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub/i niemieckim na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie NARZĘDZIOWIEC/UE/2013.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

ID ogłoszenia: 61352f34bedace02