€ 1,800.00

Oferty pracy w Niemczech Kierowca C+E w fabryce Mercedesa (Stuttgart)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 5 lipca 2014 23:27

Fabryka Mercedesa w Stuttgarcie poszukuje od zaraz kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech przy transporcie wewnętrznym komponentów produkcyjnych. Oczekiwana znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. CE.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, renomowanej niemieckiej firmy motoryzacyjnej ze Stuttgartu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca C+E w fabryce Mercedesa
Miejsce pracy: Niemcy: Stuttgart

Obowiązki:
– Podstawianie naczep do magazynów w celu wykonania załadunku,
– Transport części samochodowych między poszczególnymi magazynami,
– Dostarczanie podzespołów na początkowe etapy linii produkcyjnych,
– Wykonywanie sporadycznych rozładunków wózkiem widłowym,
– Dbanie o należytą czystość pojazdu.

Wymagania:
– Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy,
– Prawo jazdy kat. C+E,
– Uprawnienia na wózki widłowe,
– Znajomość języka niemieckiego,
– Karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
– Chęć do wykonywania transportu miejscowego na terenie zakładu.

Oferujemy:
– Pracę dla jednego z największych na świecie koncernów samochodowych,
– Spokojną pracę w transporcie wewnętrznym gdzie liczy się precyzja nie szybkość,
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
– Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy kontakt telefoniczny 12/ 661 64 00 lub 602 774 710 lub o przesłanie aktualnego CV poprzez zarejestrowanie się pod poniższym adresem (należy skopiować link do paska adresu w przeglądarce):

ID ogłoszenia: 63253b69fb520313

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Zeitmann
  • Zarejestrowany od: 4 lipca 2014

Inne przedmioty dodane przez Zeitmann

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Zeitmann »