€ do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy kwiatach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 23:17

Szklarnia z okolic Rostocka poszukuje pracowników fizycznych. Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2015 przy kwiatach – pielęgnacja i ścinanie, bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce: okolice Rostock

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca fizyczna przy kwiatach szklarniowych. Zadaniem pracownika będzie pielęgnacja, nawożenie oraz ścinanie i pakowanie kwiatów.

Oczekiwania:

  • ostrożność, obowiązkowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy kwiatach lub w szklarni
  • wytrzymałość fizyczna
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • energiczność

Zapewniamy:

  • zarobki wypłacane terminowo – raz na tydzień
  • praca sezonowa na czas określony
  • możliwość odpłatnego zakwaterowania w domkach letniskowych znajdujących się niedaleko, cena miesięczna okazyjna tylko dla pracowników ok. 110 euro
  • premie za wydajność
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: Przykwiatach/07/15

Arbeiteinstellen – agentur für arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 1775580a5f05a215