€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech operator koparki z j. niemieckim w Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 22:16

Firma budowlana w Fuldzie poszukuje pracownika na stanowisko operatora koparki gotowego do pracy w Niemczech. Pracodawca wymaga znajomości języka oraz dobrego stanu zdrowia.

Firma PSD Polska (nr ew. 8612) poszukuje operatorów koparek do pracy w firmie budowlanej w Fuldzie.

Zakres obowiązków:
Prace przy budowie dróg, autostrad, infrastruktury logistycznej, osiedli mieszkalnych.

Wymagania:
– uprawnienia na koparki
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
– bardzo dobry stan zdrowia
– dyspozycyjność
– prawo jazy kat. B.

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
– atrakcyjne wynagrodzenie w euro
– zakwaterowanie w dobrych warunkach
– wypłaty przestojowego w okresie zimowym przez niemieckiego ubezpieczyciela
– możliwość regularnych wyjazdów do Polski
– opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: kontakt@praca-serwis.eu lub kontakt telefoniczny: 48 61 6650131.

ID ogłoszenia: 23853d23b0287be6

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Ana12
  • Zarejestrowany od: 27 marca 2014

Inne przedmioty dodane przez Ana12

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Ana12 »