€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie komisjoner od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 17 września 2013 21:08

Magazyn z Niemiec poszukuje pracowników fizycznych do komisjonowania towarów. Praca w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz z podstawowym niemieckim.

Stanowisko: komisjoner na magazynie

Liczba wakatów: 20

Zadania:

  • Praca za pomocą zestawu słuchawkowego pick by voice oraz wózka elektrycznego polegająca na zbieraniu zamówień na magazynie.

Wymagania:

  • język niemiecki znajomość podstawowa
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
  • sumienność, rzetelność, pracowitość
  • zaangażowanie

Oferta:

  • zorganizowane zamieszkanie
  • drogę rozwoju zawodowego
  • możliwość awansu

Aplikacja:
Kontakt: praca@firma-castor.pl 691 150 740

źródło:http://www.poloniusz.pl/o1-20ab48/

ID ogłoszenia: 33652385a93dcb7f

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie komisjoner od zaraz”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany Waszą oferta,
    spełniam wszystkie wymagania
    proszę o kontakt

    Adrian Data

  2. witam panstwa,jestem zainteresowany oferta pracy mam doswiadczenie w pracy na magazynie mam uprawnienia na wozek widlowy 0048505304417 Pawel

  3. Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Spełniam wszystkie wymagania .posiadam uprawnienia na wózki widłowe.Jestem gotowy do wyjazdu od 01-10-2013.Z poważaniem-Bartosz Róg-Malinowski