€ od 8,50 euro

Oferta pracy w Niemczech na magazynie Bamberg zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bamberg
  • Opublikowany: 3 stycznia 2014 13:30

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z Bawarii. Zatrudnienie w Bamberg dla komisjonera przy zbieraniu i kompletowaniu zamówień w systemie pick by voice.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Bamberg

Zarobki: przez okres próbny obowiązuje 8,50 euro brutto/h, następnie wzrasta 9 euro na godzinę plus możliwe premie.

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie i kompletowanie produktów na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie wyszukiwanie produktów wg podanego klucza
  • Obowiązkiem będzie zajmowanie się transportem wewnętrznym.

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku szczególnie ważne jeżeli chodzi o umiejętność pracy z systemem pick by voice
  • dobra organizacja czasu pracy
  • Dodatkowym atutem będzie przyjazd do pracy własnym autem
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • pracodawca organizuje zamieszkanie

Aplikacja odbywa się poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 34252c5bbed574a6