€ Taryfowe

Oferta pracy w Niemczech Monter rurociągów / spawacz rur

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:34

Firma Cofex z branży energetycznej poszukuje aktualnie do pracy w Niemczech osób na stanowisko monter rurociągów/ spawacz rur. wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter rurociagow / spawaczy rur

Zakres obowiązków:

  • prefabrykacja i montaż rurociągów
  • Przygotowanie odcinków oraz wykonywanie wkopów dla rur
  • Wdrożenie rehabilitacji rur, konserwacja i naprawa
  • Planowanie i przygotowanie działań związanych z pracą

Oczekujemy:

  • Ukończenie nauki zawodu jako monter rurociągów albo/i równoważnych kwalifikacji
  • praktyczne doświadczenie w montażu rur/ rurociągów (budownictwie ziemnym)
  • umiejętność spawania PE – spawanie polietylem, zgrzewanie tworzyw sztuchnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, mobilność
  • znajomość jęz. Niemieckiego / warunek niezbedny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na czas nieograniczony, w pełnym wymiarze godzin w Niemczech
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach (+ diety, dodatek urlopowy i świąteczny, taryfowy urlop wypoczynkowy, dodatki do świadczeń socjalnych)
  • Osobiste wsparcie w procesie integracji przez kompetentnych pracowników
  • Pomoc w organizacji podróży oraz szukaniu zakwaterowania

Jeżeli jestecie Państwo zainteresowani to prosimy o przysłanie kompletnego podania o pracę tzn.: CV najlepiej z zdjęciem; kopie świadectw, referencji; oczekiwań płacowych i najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy z prosba o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.
cofex GmbH Pawel TKaczyk Franz-Lenz-Straße 1A, D-49084 Osnabrück lub
E-Mail : Pawel.Tkaczyk@cofex.de
Telefon-DE: +49 (541) 81 76 88 72 (mówimy po polsku/niemiecku)
Telefon_PL: +48 666 476 394 (mówimy po polsku/niemiecku)

ID ogłoszenia: 134520b6703cdfad

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: cofex
  • Zarejestrowany od: 13 sierpnia 2013

Inne przedmioty dodane przez cofex

Ostatnie przedmioty dodane przez cofex »