€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu Kolonia bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 9 czerwca 2015 22:39

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu klatek, obiektów i po remontach dla Polaków. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacje w których poszukujemy pracowników na to stanowisko: Kolonia, Wupertal, Essen, Bochum, Neuss, Leverkusen, Ratingen, Dusseldorf, Herne, Gelsenkirchen-Süd

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Sprzątanie powierzonych powierzchni, obiektów oraz klatek.
  • Często przygotowanie mieszkań pod wynajem, sprzątanie po remontach i wykończeniach.

Oczekiwania:

  • energiczność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • pełna mobilność – własny samochód oraz prawo jazdy
  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • zamieszkanie w jednej z podanych lokalizacji
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy na zasadach Gewerbe
  • zatrudnienie od zaraz
  • liczne zlecenia

Więcej informacji w kontakcie bezpośrednim, do którego zapraszamy.

Aplikacja:
Wiadomość należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • easyhomenrw@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23j271/

ID ogłoszenia: 179556f2794ce890

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu Kolonia bez znajomości języka”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana pracą. Jezeli jest jakas oferta to prosze o kontakt 724091713
    Jestem osobą mloda sprytną bez nalogow