€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca dla par Kolonia bez znajomości języka pomocnik na produkcji cukierniczej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 11 marca 2015 02:15

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego na produkcji cukierniczej jako pomocnik. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla Polaków.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji cukierniczej

Miasto: Kolonia

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Zadania zależne od etapu produkcji.
  • Obowiązkiem będzie pomoc i wspieranie wszelkich prac.
  • Do zadań pracownika należy mieszkanie składników, przygotowanie mas, kontrolowanie jakości, obsługiwanie maszyn i pakowanie.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • bystrość, sprawność fizyczna
  • książeczka z sanepidu z aktualnymi badaniami
  • rzetelne podchodzenie do powierzonych obowiązków
  • doskonałe zorganizowanie
  • umiejętność profesjonalnego i sprawnego wywiązywania się z obowiązków

Oferujemy:

  • wsparcie we wszelkich problematycznych kwestiach
  • bardzo dobre warunki pracy
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zorganizowane i częściowo opłacone zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach – pracownicy muszą dopłacić jedynie 250 euro (całkowity koszt to 400 euro za miesiąc)
  • okres próbny trwający 3 miesiące
  • niemieckie warunki pracy

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: neuearbeit[at]berlin.com z dopiskiem: „Produkcja cukiernicza dla par″

Niezbędne jest załączenie klauzuli o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-pomocnik-na-produkcji-cukierniczej-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 39454ff7e98110f4

2 komentarze na “Niemcy praca dla par Kolonia bez znajomości języka pomocnik na produkcji cukierniczej”

  1. dzien dobry jestem zainteresowany oferta prosze o szybki kontakt jestem zameldowany w okolicach bon dziekuje pozdrawiam

  2. Małgorzata na 20 marca 2015 @ 19:04

    Witam jestem zainteresowana tą praca z moim partnerem.mój numer tel.783014300