€ 8,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla grup, par sprzątanie od zaraz Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 17:36

Aktualnie poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni komercyjnych. Zatrudnienie od zaraz w Lubece dla par i grup. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego u jednej osoby na grupę.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Termin: od zaraz

Nr ref.: SP 01/03/2015

Miejsce zatrudnienia: Lubeka, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Wszelkie wykonywane zadania będą związane ze sprzątaniem biur, hal, gabinetów, szkół, itp.
  • Pracownik będzie doprowadzał powierzchnie do czystości oraz dbał o estetykę wykonanej pracy.

Wymagania:

  • w grupie przynajmniej jedna osoba powinna znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • duża punktualność
  • obowiązkowość
  • zmotywowanie
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B oraz możliwość przyjazdu własnym autem
  • preferowane pary
  • chęć wyjazdu na dłużej do Niemiec

Oferta:

  • praca na podstawie umowy na czas określony
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zapewnione zamieszkanie
  • legalne zatrudnienie z dokumentami takimi jak: kasta EKUZ, druk A1, dodatkowe ubezpieczenie
  • możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres:

  • zagranica@mg-central.pl

W tytule prosimy umieścić numer referencyjny oferty.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-grup-od-zaraz-sprzatanie-w-okolicy-lubeki/

ID ogłoszenia: 14551d2d3d3ca62