€ od 10000 PLN mc

Od zaraz praca Niemcy na budowie dla glazurników-płytkarzy Heidelberg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidlberg
  • Opublikowany: 17 marca 2019 14:49

Na budowie poszukiwane osoby do pracy w Niemczech dla glazurników-płytkarzy. Pracodawca z Heidelberg zatrudni pracowników od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie oraz ze stabilnymi warunkami zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Heidelberg.

Wynagrodzenie: od 10 000 PLN miesięcznie netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy remontach oraz wykończeniach wnętrz;
  • obowiązkiem pracownika będzie układanie płytek, terakoty, glazury oraz fugowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – przynajmniej 5 lat;
  • miele widziane prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym autem;
  • ważne znacznie ma wyrabianie norm;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego;
  • pełen profesjonalizm.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • przy wypracowaniu 180 – 200 godzin miesięcznie – wynagrodzenie wynosi minimum 10 0000 PLN netto;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dodatek w wysokości 70 Eur jednorazowo za poklecenie dobrego fachowca z Polski;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 577 511 922 albo 730 850 914.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-w-budownictwie-dla-glazurnikow-plytkarzy-heidlberg/

ID ogłoszenia: 6445c8e53e9c787f