€ 1200 euro/m-c netto

Od zaraz Niemcy praca w gastronomii jako pomoc kuchenna w hotelu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 23:31

Oferta zatrudnienia w restauracji hotelowej z Hamburga dla Polaków z podstawową znajomością języka. Niemcy praca w gastronomii od zaraz jako pomoc kuchenna bez doświadczenia.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1200 euro za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na utrzymywaniu czystości i porządku w kuchni hotelowej
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników i prostych posiłków oraz obsługa urządzeń
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zmywanie naczyń

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność wydajnej pracy pod presją czasu
  • pełna samodzielność
  • status osoby niekaranej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie i wyżywienie na miejscu
  • szkolenia wdrażające w obowiązki po polsku
  • wsparcie w procesie adaptacji
  • zatrudnienie od zaraz
  • konkurencyjne zarobki
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia zawierające CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna, Hamburg 2017

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-hamburg-dla-pomocy-kuchennej-w-hotelu/

ID ogłoszenia: 82359405c26915d1