€ 10 euro netto

Niemcy praca w mleczarni na produkcji dla operatora maszyn Beckum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Beckum
  • Opublikowany: 14 maja 2014 22:14

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych. Zatrudnienie w Beckrum w nowoczesnej mleczarni. Wymagane doświadczenie przy obsłudze maszyn.

Stanowisko: operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja: Beckum

Zarobki: 10 euro netto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie pracy maszyn i urządzeń w nowoczesnej mleczarni
  • Obowiązkiem będzie wspieranie prac produkcyjnych przy wytwarzaniu napojów z soji
  • Do zadań należeć będzie przygotowanie i oddawanie do butelkowania napojów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn
  • znajomość języka wystarczy na poziomie A2
  • referencje od poprzednich pracowników
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie lub chęć założenia konta walutowego
  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka odpowiedzialność,
  • pracowitość
  • sumienne wykonywanie swoich obowiązków

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • praca odbywać się będzie w systemie zmianowym

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikację poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 95537071dae575c

1 odpowiedź na “Niemcy praca w mleczarni na produkcji dla operatora maszyn Beckum”

  1. Krzysztof23 na 15 maja 2014 @ 17:05

    Witam,
    jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Skończyłem studia na kierunku technologia żywności i żywienia człowieka. W ubiegłe wakacje pracowałem przy obsłudze maszyn w firmie CSI Deutschland GmbH w Worms (2 miesiące). Posiadam znajomość języka na poziomie B2.
    Jestem sumienny, pracowity i odpowiedzialny. Pracę mogę podjąć od zaraz. Posiadam książeczkę epidemilogiczno-sanitarną.
    Moje CV i dokumenty ze studiów mogę wysłać E-mail.
    Kontakt: 660 920 482. E-mail: kozlowski.krzysztof.ciech@wp.pl