€ do uzgodnienia

Niemcy praca w budownictwie jako malarz-tapeciarz z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 13:40

Aktualnie poszukujemy budowlańców w charakterze malarzy-tapeciarzy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem dla Polaków przy malowaniu i tapetowaniu ścian.

Stanowisko: Malarz

Miejsce pracy: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Malarz będzie odpowiedzialny za samodzielne przygotowanie sobie powierzchni oraz odpowiednich materiałów. Do jego zadań należeć będzie malowanie oraz tapetowanie ścian według życzenia klienta.

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe – przynajmniej zawodowe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie referencji od byłych pracodawców
  • komunikatywny poziom znajomości języka niemieckiego
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym samochodem

Oferujemy:

  • zapewnione legalne zatrudnienie razem z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • niemiecka umowa
  • uczciwe zarobki z dietami za każdy przepracowany dzień
  • możliwość pobrania zaliczek co piątek
  • podwyższanie kwalifikacji oraz zdobycie cennego doświadczenia w pracy za granicą
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • w piątki obowiązuje dni luźniejsze z darmowym posiłkiem i napojem

Aplikacja:
Wszelkie dokumenty aplikacyjne (w tym CV oraz kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie) należy przesłać na poniżej podany adres:

  • rekrutacja@personalauspolen.eu

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-zakwaterowanie-niemcy-id266252.html

ID ogłoszenia: 12854cf4c1d32fe6