€ 10 EUR/h

Niemcy praca dla operatora mini-koparki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 3 grudnia 2012 03:26

Legalna praca w Niemczech od zaraz jako operator koparki (minikoparki) z uprawnieniami, doświadczeniem oraz znajomością języka angielskiego lub holenderskiego. Oferta pracy z zakwaterowaniem na terenie Niemiec.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator minikoparki

Opis stanowiska:

– praca na minikoparkach (1, 2 do 3, 5t) z łyżką o średnicy 28 cm
– wykopy ręczne 60 cm

Wymiar pracy:
– minimum 40 godzin tygodniowo

Zarobki: 10 EUR/h brutto

Wymagania:

– min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku operator minikoparki
– umiejętność wykopu ręcznego
– dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
– doświadczenie na podanym stanowisku
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– dyspozycyjność
– posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– zatrudnienie po stronie niemieckiej (podatek, ubezpieczenia odprowadzane są w Niemczech)
– zakwaterowanie
– wynagrodzenie za IGZ / DGB taryfy (24 dni urlopu rocznego)
– stawka godzinowa: 10 EUR/h brutto

Kandydatów spełniających powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń – CV, certyfikaty zawodowe, kopia dowodu osobistego i kopia prawa jazdy – wyłącznie DROGĄ MAILOWĄ na adres:

praca@arveo.de

tytule maila prosimy wpisywać: OPERATOR MINIKOPARKI /Niemcy

Kontakt: Pani Malczewski
w wtorku do piątku w godz. 8-17
Tel. +49 5921 81935-15

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

ID ogłoszenia: 49550bbfe47c3c42

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Niemcy praca dla operatora mini-koparki”

  1. witam chetnie podejme prace jako operator

    w domu mam swoja prywatna minikoparke jcb 8018 z rozsuwanym podwoziem
    i swiadcze uslugi

    znam sie na obsludze sprzetu potrafie wykorzystac mozliwosci minikoparek

    znam je pod katem mechanicznym

    jestem swietnym operatorem
    mam prawojazdy

    prosze o kontakt 728 752 833
    lub +48 728752833
    lub +48774152362

  2. Witam Jestem zainteresowany pracą
    Posiadam:Prawo jazdy:
    Kat .B, C + E świadectwo kwalifikacji, Karta kierowcy.
    Dodatkowe umiejętności : Kurs ładowarki teleskopowej
    Kurs na operatora koparko-ładowarki
    Kurs na walec drogowy do 18 ton
    Kurs na rozkładarka mas bitumicznych do 8 m
    Kurs na frezarki drogowe do 1,2 m
    Język angielski dobry w mowie i piśmie Uczę się języka niemieckiego
    +48788282662 Proszę o kontakt

  3. Marcin operator koparki na 21 stycznia 2013 @ 12:48

    Witam jestem zainteresowany posiadam uprawnienia w miare komunikatywny niemiecki 694-345-513

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: arveo
  • Zarejestrowany od: 3 grudnia 2012

Inne przedmioty dodane przez arveo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez arveo »