€ ok 9-10 euro/h netto

Dam pracę w Niemczech przy wykończeniach na budowie glazurnik Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:36

Aktualna propozycja pracy w Niemczech w budownictwie dla Polaków. Zatrudnienie w Monachium na stanowisku glazurnika. Oferta przy wykończeniach dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Monachium

Zarobki: ok 9-10 euro/h netto

Obowiązki:

  • Prace przy wykończeniach.
  • Samodzielne układanie płytek, kafelków i glazury

Oczekiwania:

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych
  • doświadczenie
  • możliwość zabrania ze sobą samochodu na czas zatrudnienia
  • pracownik powinien swobodnie porozumiewać się w języku niemieckim

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • wynagrodzenie w wysokości ok 9-10 euro netto/h
  • istnieje możliwość pobierania zaliczek
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
  • ubezpieczenie niemieckie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-niemcy-id238464.html

ID ogłoszenia: 40553f14f70a16e9