€ 6700 PLN

Dam pracę w Niemczech dla polaków – Pracownik Biurowy (Berlin)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 19:37

Polska firma poszukuje pracownika biurowego do pracy w Niemczech na terenie Berlina.  Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Wymagana znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem produkcyjnym które prężnie od kilku lat działa na terenie Niemiec.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik Biurowy (Berlin)

Podstawowe wymagania:
• znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego lub j.francuskiego na poziomie podstawowym.
• p.jazdy kat.B
• chęć rozwoju
• umiejętność pracy w zespole
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• umiejętność szybkiego uczenia się
• odpowiedzialność i zaangażowanie
• umiejętność pracy pod presją czasu
• znajomość pakietu MS Office

Zadania:

  • Proste prace typowo biurowe.
  • Tworzenie dokumentacji w języku polskim
  • Odbieranie telefonów od polskich kontrahentów
  • i inne

Oferujemy:
• zakwaterowanie
• pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi
• możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: aplikacje.niemcy@gmail.com

ID ogłoszenia: 57451fea9970a5e3

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla polaków – Pracownik Biurowy (Berlin)”

  1. witam
    jestem zainteresowany oferta
    prosze o kontakt
    795-775-342
    pozdrawiam

  2. Monika Włudarska na 4 października 2013 @ 13:34

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Prosze kontakt 883233478

  3. Witam serdecznie,
    jestem zainteresowana pracą biurową w Berlinie.
    Od 19 lat pracuję w bankowości w Polsce, zajmowałam się obsługą klientów indywidualnych oraz firmowych, doskonale radzę sobie w nawiązywaniu kontaktów z klientami, bardzo dobrze znam obsługę komputera, znam język niemiecki w stopniu podstawowym i planuję rozpocząć kurs nauki języka niemieckiego. Ogłoszenie Państwa wystawione było w sierpniu tego roku i zapewne jest już nie aktualne ale być może w najbliższej przyszłości pojawi się jeszcze taka potrzeba. Gdyby Państwo byli choć trochę zainteresowani moją osobą chętnie porozmawiam o tym i bliżej przedstawię swoje umiejętności i zdobyte doświadczenie.
    Proszę o kontakt.

  4. Arkadiusz Maszczyk na 30 października 2013 @ 10:55

    Witam,
    jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Posiadam doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym,
    j. angielski oraz niemiecki znam w stopniu podstawowym.
    663804428

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: euproduction
  • Zarejestrowany od: 4 sierpnia 2013

Inne przedmioty dodane przez euproduction

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez euproduction »