€ 1850 euro/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 10 września 2017 23:40

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek i tortilli. Możliwość zatrudnienia dla kandydatów bez znajomości języka w zakładzie z Frankfurtu nad Menem.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1850 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu kanapek, wrapów oraz tortilli jako catering dla linii lotniczych
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników kanapek

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • brak uzależnień
  • dobra kondycja
  • gotowość do pracy na dłuższy okres
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu zamieszkanie w cenie około 200-250 euro za miesiąc
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • płatny urlop
  • pracę w innowacyjnym zakładzie
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • dodatkowo płatne nadgodziny oraz zmiany nocne
  • perspektywę awansu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: produkcja-kanapek/09/17 na adres:

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 27859b43aebcec44