€ 0

Budowlaniec – praca Niemcy jako malarz, szpachlarz, tapeciarz – Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 4 czerwca 2013 23:13

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców na stanowisko szpachlarz, malarz, tapeciarz w mieście Stuttgart. Oferty pracy wykończeniach – malowaniu, tapetowaniu i szpachlowaniu na budowach niemieckich.

Firma Home and Care dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

MALARZ – SZPACHLARZ – TAPECIARZ

Obowiązki:
Prace budowlane związane z wykończeniem wnętrz:
– malowanie
– lakierowanie drewna i metalu
– tapetowanie
– szpachlowanie, burzenie, gruntowanie
– inne umiejętności z tego obszaru będą mile widziane, ale nie konieczne: pełna izolacja termiczna, płyta gipsowo-kartonowa, montaż podłóg, tynkowanie

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na w/w stanowiskach (min. 10 lat)
– znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– prawo jazdy kategoria B
– gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
– wytrwałość i odpowiedzialność

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pełne świadczenia socjalne
– pracę w stabilnej firmie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV w j. polskim i niemieckim na adres hac@homeandcare.eu z dopiskiem „BUDOWLANIEC”

ID ogłoszenia: 88151ade1c518515

2 komentarze na “Budowlaniec – praca Niemcy jako malarz, szpachlarz, tapeciarz – Stuttgart”

  1. waldemar.j na 5 czerwca 2013 @ 07:48

    jestem zainteresowany tym ogloszeniem wiele lat praktyki i pracy w niemczech

  2. Witam jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem posiadamy 20 letnią praktykę

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: homeandcare
  • Zarejestrowany od: 8 kwietnia 2013

Inne przedmioty dodane przez homeandcare

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez homeandcare »