€ 6,20 euro/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy w agencji reklamowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 23:44

Agencja reklamowa z Berlina zatrudni od zaraz Polaków do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy roznoszeniu ulotek dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik agencji reklamowej

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 6,20 euro/h

Obowiązki:

  • Różne prace promocyjne na mieście.
  • Do zadań należeć będzie między innymi roznoszenie ulotek.

Oczekiwania:

  • Dobra kondycja fizyczna, duża sprawność ruchowa
  • umiejętność korzystania z mapy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • minimalny wzrost 165 cm
  • obowiązkowość, pracowitość
  • uczciwość
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Oferta:

  • Praca 6 dni w tygodniu po 6 godzin dziennie- od poniedziałku do soboty
  • dobre warunki zatrudnienia
  • wykonywane zadania będą kontrolowane fizycznie oraz za pomocą GPS/GSM

Aplikacja:
Osoby chcące uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 12-20 pod numerem: +4915755191624

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/inne-fizyczne/zatrudnie-do-akcji-reklamowej,720109.html

ID ogłoszenia: 44053c2ffa8e3c1d

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy w agencji reklamowej Berlin”

  1. witam jestem zainteresowana ta praca
    jestem pracowita oraz z berlina
    a wiec nie bylbo by zadnego problemu
    mam wzrost 1,65
    rozmawiam w jezyku niemieckim
    oraz nie jestem karana