€ 1100 euro miesięcznie

Bez znajomości języka Niemcy praca przy sprzątaniu dla kobiet Baden-Baden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baden-Baden
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 23:31

Aktualnie poszukujemy kobiety bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu domów, biur i innych obiektów. Ogłoszenie od zaraz z Baden-Baden z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Sprzątaczka

Ogłoszenie skierowane jest do kobiet

Lokalizacja: Baden-Baden

Zarobki: 1100 euro za miesiąc

Obowiązki:

  • Praca na stanowisku sprzątaczki wiąże się ze sprzątaniem powierzonych powierzchni.
  • Osoba którą zatrudnimy będzie sprzątać w biurach, domach prywatnych oraz innych obiektach np.: gabinety lekarskie czy też instytucje państwowe.
  • Niezbędne będzie korzystanie z chemii gospodarczej, odkurzacza, różnego rodzaju ścierek, mopów i szczot.

Oczekiwania:

  • prosimy o zgłoszenia od kobiet
  • wiek do 45 lat
  • energiczność, pracowitość
  • dynamizm
  • dyspozycyjność
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem do pracy w Niemczech
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę przynajmniej na 2 lata – zatem prosimy o składanie przemyślanych aplikacji
  • umowa o pracę na czas określony
  • możliwość pomocy w szukaniu płatnego miejsca zamieszkania
  • wynagrodzenie w wysokości 1100 euro miesięcznie
  • praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktowania się z pracodawcą poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 47754da8c5924ced

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca przy sprzątaniu dla kobiet Baden-Baden”

  1. agatagromek na 19 lutego 2015 @ 16:10

    Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą pracy sprzątania. Mam ogromne doświadczenie, pracowałam w Anglii jako sprzątaczka oraz w Polsce. Mam 44 lata, podaje swój numer kontaktowy 504571068.