€ 850 - 1200 EUR

Aktualne ogłoszenie Opiekunka osób starszych praca w Niemczech

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2013 22:31

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Opiekunka osób starszych. Praca w Niemczech przy opiece i sprzątaniu z wymaganą znajomością języka i doświadczeniem.

Stanowisko: Opiekunka 79-letniej Pani Brigitte

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie do 1200 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki),
  • bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i przejazd,
  • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki,
  • elastyczne terminy i zasady wyjazdów.

Zakres obowiązków:

  • proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów).
  • opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
  • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych ,
  • dobry stan zdrowia,
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat B.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

ul. Słowackiego 37 / 109, 40-083 Katowice
tel.: 666 891 947
e-mail: a.niewrzol@interkadra.pl

ID ogłoszenia: 234521afed969ad2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: InterKadraDE
  • Zarejestrowany od: 26 sierpnia 2013

Inne przedmioty dodane przez InterKadraDE

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez InterKadraDE »