€ 12,00 brutto/h

Zbiory szparagów bez znajomości języka Niemcy praca sezonowa od zaraz Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lübbenau
  • Opublikowany: 19 maja 2023 21:51

Gospodarstwo rolne z Lübbenau potrzebuje od zaraz Polaków do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lübbenau.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie szparagów na polu;
  • maszynowe sortowanie szparagów na hali;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez pracodawcę;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na dwa miesiące;
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach szparagów;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • chęć podjęcia pracy fizycznej;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • własna odzież i obuwie robocze.

Oferujemy:

  •  niemiecką umowę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • 48 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika;
  • zakwaterowanie cenie 7 € na dzień;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularz na stronie:

lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 134463295 (poniedziałek – piątek od 08:00 do 16:00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-lubbenau/

ID ogłoszenia: 9626467c98e32f97