€ 9,50 brutto/h

Zbiory śliwek bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 14 października 2021 20:14

Zatrudnienie w sadzie na terenie Magdeburga dla pracowników sezonowych bez języka. Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach śliwek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magdeburg.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe przy ręcznym zbieraniu śliwek;
  • praca w pozycji stojącej po drabince lub na podeście.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony na podstawie niemieckiej umowy o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w domkach kempingowych;
  • jeden ciepły posiłek w ciągu dnia pracy;
  • pracę od zaraz do podjęcia na 3 – 5 tygodni.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Zbiory śliwek, Magdeburg 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-sliwek-od-zaraz-magdeburg-2021/

ID ogłoszenia: 54261686af9bf420