€ 9,82 - 12,50 brutto/h

Zbiory pomidorów bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz Schkölen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schkölen
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 19:49

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach pomidorów. Zatrudnienie w szklarni na terenie Schkölen bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Schkölen.

Wynagrodzenie: 9,82 – 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie pomidorów;
  • pracownik będzie zajmował się również ich pielęgnowaniem;
  • wykonywanie prac porządkowych w szklarni;
  • sortowanie, a także pakowanie pomidorów.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez pośredników u niemieckiego pracodawcy;
  • możliwość regularnego zjeżdżania do Polski;
  • płatne urlopy;
  • niemieckie ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail:

prekrutacja2020@gmail.com

albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0049 3669 4364 9826 (dzwonić można od poniedziałku do piątku do godziny 16.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-od-zaraz-w-szklarni-przy-zbiorach-pielegnacji-pomidorow-w-schkolen/

ID ogłoszenia: 64861f2d800ae746