€ od 8,50 euro brutto/h

Wykładanie towaru dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 01:35

Hipermarket z Duisburga zatrudni chętnych bez znajomości języka do wykładania towarów na półki. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Duisburg

Zarobki: 8,50 euro brutto stawka dzienna, dodatek nocny wynosi plus 1,20 euro za godzinę

Obowiązki:
Praca dzieli się na kilka etapów.
1. Prace magazynowe – pracownik wybiera towar do swojego działu i układa go na wózku widłowym. Czasem do zadań należeć będzie wyładunek dostaw.
2. Prace na sklepie – po załadowaniu wózka, należy z nim wyjechać na sklep i rozdysponować produkty w odpowiednich miejscach, kontrolując przy okazji daty ważności innych towarów na półkach. Dodatkowo do zadań przydzielona będzie zmiana cen lub zamiana miejsc artykułów
3. Prace dodatkowe – odnoszenie towarów na inne działy, przygotowanie ekspozycji zgodnie z odpowiednimi wytycznymi.

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wielowątkowość
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • duża dokładność
  • dbanie o estetykę
  • dobra kondycja i zwinność – możliwość przenoszenia towarów do 30 kg (dział sportowy)
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujmy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • brak opłat za udział w procesie rekrutacyjnym
  • bardzo dobre warunki pracy i płacy
  • wzajemny szacunek
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • opieka brygadzisty polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby spełniające wymagania i akceptujące przedstawione warunki prosimy o kontakt drogą mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, nie pobieramy żadnych prowizji od pracowników.

email: teilzeit@null.net z dopiskiem „Wykładanie towaru Duisburg ”

Teilzeit Hamburg GMBH – Zeitarbeitsunternehmen
Nordkanalstraße 24, 20457 Hamburg

ID ogłoszenia: 55154c57f31ac308

6 komentarzy na “Wykładanie towaru dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz Duisburg”

  1. AleksanderEwelina na 27 stycznia 2015 @ 10:51

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam tez uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  2. Jestem zainteresowana praca wraz z koleżanka. Zameldowane jesteśmy w Niemczech i posiadamy własne lokum. Posiadam auto wiec nie będzie problemów z dojazdem.
    Proszę o kontakt +4915175511744
    Pozdrawiam.

  3. Witam jestem z okolic Bonn i jestem zainteresowany panstwa oferta pracy
    Pracowalem juz w systemie 3 zmianowej jestem osoba powazna i szczera
    Mam 33 lata i interesuje mnie powazna praca to

  4. To muj numer 015129434934 znajomosc j.niemieckiego na poziomie dobrym

  5. Jestem zainteresowany Jarek 787444333

  6. Witam! Razem z trzema koleżankami jesteśmy zainteresowane Pańską ofertą pracy – szukamy pracy na stałe!
    Mamy już ponad roczne doświadczenie w pracy na produkcji.
    Jesteśmy sumienne, odpowiedzialne, energiczne oraz pracowite.
    Gotowe na wyjazd od zaraz.
    Proszę o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny 786-205-188. Pozdrawiam 🙂

    Dołączam swoje oraz koleżanek CV.