9,50 €

Wulkanizator – praca w Niemczech przy wymianie opon, Bawaria 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sonthofen
  • Lista: 10 września 2017 03:13

Do podjęcia tymczasowa praca w Niemczech dla wulkanizatorów przy sezonowej wymianie opon samochodowych. Zatrudnienie w Sonthofen (Bawaria) dla osób z doświadczeniem i podstawowym językiem niemieckim bądź angielskim.

SZUKAMY OSÓB DO PRACY PRZY WYMIANIE OPON

Szybki zastrzyk gotówki !! W miesiąc około 5000 zł !!
Miejsca pracy: Sonthofen, BAWARIA, NIEMCY
Liczba miejsc pracy: 8

Wymagania:
- doświadczenie przy wymianie opon,
- podstawowy j. niemiecki lub j. angielski.

Obowiązki:
- serwis i wymiana opon.

Warunki zatrudnienia:
- legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- praca na okres: 10 tygodni,
- wynagrodzenie: 9,50 € brutto/h,
- praca min. 42h tygodniowo,
- BEZPŁATNE zakwaterowanie (pokój jednoosobowy),
- wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Sprawdzony pracodawca. Na miejscu pracują już Polacy !!

Wyślij CV na adres mailowy: niemcy@irkl.pl
Lub zadzwoń: 733 516 777

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.
Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID Ogłoszenia: 23759a7daec34a24

33 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj