€ od 12€ brutto/ godzina

Stolarz – ogrody zimowe, Niemcy praca w Dietges

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hilders-Dietges
  • Opublikowany: 2 grudnia 2016 04:46

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Dietges poszukuje stolarzy do ciekawej pracy w Niemczech przy ogrodach zimowych (obróbka konstrukcji drewnianych). Konieczne jest doświadczenie i znajomość języka.

BERGERMANN – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Niemcy, Hilders-Dietges
Nr referencyjny: ST/11/2016

Opis stanowiska
• Prace przy obróbce konstrukcji drewnianych
• Budowa zadaszeń ogrodów zimowych oraz całych ogrodów

Wymagania
• Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
(od 12€ brutto/ godzina)
• Praca stała
• Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz
• Nadgodziny wypłacane wg. regularnej stawki godzinowej
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule ST/11/2016

ID ogłoszenia: 522583ec1460ee8e