€ 10,61 €

Stolarz budowlany oferty pracy w Niemczech 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 16 lutego 2014 10:58

Poszukiwany stolarz budowlany do pracy w Niemczech przy produkcji i montażu elementów budowlanych (okna, schody, drzwi). Ogłoszenie adresowane do osoby z doświadczeniem z minimum komunikatywnym językiem niemieckim.

Workon (nr rej. 10349) jako pośrednik posiada ofertę pracy tymczasowej w niemieckiej agencji pracy na stanowisko

STOLARZ BUDOWLANY

OPIS STANOWISKA:
• Produkcja i montaż różnych elementów budowlanych takich jak: okna, drzwi, schody,
szalowanie, ścianek działowe, szaf wnękowych, obicia ścian i sufitów
• Budowa sklepów i wystaw
• Renowacja i przebudowa drewnianych elementów budowlanych
• Umiejętność wykorzystywania narzędzi i maszyn do obróbki drewna ( piły, heblarki,
frezarki, prasy itp.)
• Cięcie i obróbka powierzchni

Ich zastosowanie będzie zależne od zlecenia oraz od posiadanej odpowiedniej wiedzy i
umiejętności.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie w danym zawodzie bądź kilkuletnie doświadczenie na podobnym
stanowisku
• Umiejętność obsługi maszyn CNC
• Doświadczenie w obchodzeniu się specjalnymi narzędziami, urządzeniami oraz
surowcem
• sumienność i samodzielność w pracy
• zręczność manualna
• sprawność fizyczna
• gotowość, niezawodność i umiejętności pracy w zespole
• elastyczność, gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz do wyjazdów służbowych
• prawo jazdy oraz własny samochód
• KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J.NIEMIECKIEGO! tzn. Osoba posługująca się językiem na
poziomie komunikatywnym rozumie znaczenie wypowiedzi, poleceń i zadawanych jej pytań, które dotyczą
typowych spraw związanych z wykonywaną pracą. Potrafi opisywać doświadczenia, wydarzenia, krótko
uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany. Jest wstanie przekazać polecenia pracodawcy pozostałym
pracownikom. Czytają i rozumieją teksty związane z wykonywanym zawodem.

WYNAGRODZENIE:
• stawka godzinowa od 10,61 Euro ( z wykształceniem zawodzie)
• stawka godzinowa od 9,07Euro ( bez wykształcenia w zawodzie)
• premie za wyniki w pracy
• dieta wolna od podatku aż do 40 Euro na dzień
• plus dodatki pieniężne za praca w godzinach nadliczbowych oraz prace w dni wolne i
w nocy

OFERUJEMY:
• stabilne warunki zatrudnienia
• ubezpieczenie społeczne i płace ustaloną na warunkach niemieckich
• wynagrodzenie za nadgodziny
• świadczenia urlopowe i premie świąteczne
• na życzenie wypłacanie tygodniówek
• dodatkowo emerytura zakładowa
• praca z możliwością rozwoju zawodowego i podniesienia swoich kwalifikacji • wyposażenie ochronne i ubranie ochronne
• podstawowe wyposażenie narzędziowe
• wsparcie dla początkujących pracowników jak i również dla starszych pracowników

Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca.workon@gmail.com

Prosimy dołączyć klauzulę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

ID ogłoszenia: 25852f8e02c399c6

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sunasia
  • Zarejestrowany od: 10 lutego 2014

Inne przedmioty dodane przez sunasia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez sunasia »