1500 € + nadgodziny dodatkowo płatne €

Sprzedawca dam pracę w Niemczech od zaraz bez doświadczenia, ok Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Lista: 8 czerwca 2017 01:24

Firma z okolic Stuttgartu pilnie poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze sprzedawcy. Niewymagane doświadczenie zawodowe, konieczna jest natomiast znajomość języka w stopniu podstawowym.

Aktualnie dla swojego niemieckiego Klienta z branży hotelarsko-gastronomicznej poszukujemy pracowników na stanowisko:
Sprzedawca
Miejsca pracy: okolice Stuttgartu oraz Hamburga, Niemcy

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym,
- energiczność, pozytywne nastawienie do pracy.

Obowiązki:
- sprzedaż dań i napojów w barze szybkiej obsługi,
- dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Warunki zatrudnienia:
- niemiecka umowa o pracę,
- zatrudnienie na pełen etat,
- wynagrodzenie od 1500 €/m-c + nadgodziny dodatkowo płatne,
- możliwość podjęcia pracy od zaraz,
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- przygotowujemy dokumenty aplikacyjne w j. niemieckim.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: niemcy@irkl.pl
Osoba do kontaktu: Beata, tel. 536 275 320

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID Ogłoszenia: 2095937c54816cfa

254 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj