€ do ustalenia

Sprzątanie biur bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 00:59

Poszukujemy pracowników fizycznych na stanowisko sprzątacza – sprzątaczki w Lipsku. Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu wieczorami bez znajomości języka niemieckiego.

Start: od zaraz

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba miejsc: 2

Obowiązki:

  • Praca w godzinach popołudniowych. Osoba zatrudniona rozpoczyna pracę o 16 – czyli wchodzi do biura po zakończeniu pracy innych. Zadaniem będzie sprzątanie całego biura z powierzchnią open space jak i salami konferencyjnymi.
  • Osoba zatrudniona sprząta toalety, pomieszczenia socjalne, biurka pracowników, windy, recepcję oraz miejsce ochrony.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie zaletą
  • szybkie tempo pracy
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • duża przykładność, obowiązkowość, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • oferta pracy do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • praca po 4-6 godzin przez pięć dni w tygodniu
  • nadgodziny ewentualnie w weekendy przy innych zleceniach
  • praca na niemieckich warunkach
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, Lipsk. Imię, nazwisko”

źródło:

ID ogłoszenia: 494557b771224403