€ 200 euro brutto mc

Sprzątaczka – fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Spiekeroog / Dolna Saksonia
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:42

Aktualnie dla Niemieckiego Pracodawcy poszukujemy osób na stanowisko Sprzątaczka. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu w Spiekeroog-Dolna Saksonia. Wyłącznie osoba ze znajomością języka.

Stanowisko: Sprzątaczka
Wynagrodzenie: 200 euro brutto mc
Miejsce: Spiekeroog / Dolna Saksonia

Zadania:
Zadaniami osoby sprzątającej będzie sprzątanie pokoi gościnnych oraz prace przy porządkowaniu zlecone przez Pracodawcę

Wymagania:

  • Możliwość do podjęcia pracy od zaraz
  • Doświadczenie w podejmowaniu podobnym prac
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie do pracy i staranność

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • pracę od zaraz na czas 12 miesięcy
  • 48 godzinny tydzień pracy
  • zakwaterowanie w kwocie 320 euro/mc
  • legalną prace na umowę
  • świadczenia socjalne
  • urlop gwarantowany ustawowo
  • praca od 19 sierpnia

Aplikacja:
CV w języku niemieckim, zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres: contact@gppeople.pl
Źródło: http://www.praca4u.net/sprzataczka-z-j-niemieckim-id189626.html

ID ogłoszenia: 527520b5f1e09286