€ 0,0

SPAWACZ TIG 141 do pracy w Niemczech w Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 23 lutego 2014 16:36

Ogłoszenie dam pracę w Niemczech na stanowisko spawacz TIG 141 w mieście Fulda. Zatrudnienie przy spawaniu rur oraz blach ze stali nierdzewnej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: SPAWACZ TIG

Miejsce pracy: całe Niemcy

Nr referencyjny: B/03/STIG

Obowiązki:

– Przygotowanie materiału do spawania
– Spawanie rur i blach ze stali nierdzewnej od 2 mm

Wymagania:

– Ważne uprawnienia spawalnicze TIG
– Dobra znajomość języka niemieckiego
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Doświadczenie w spawaniu metodą TIG 141
– Możliwość podjęcia pracy od zaraz
– Prawo jazdy Kat. B + mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Pełny pakiet socjalny
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Indywidualną pomoc przez polskojęzyczną osobę z ramienia firmy
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech
– I wiele więcej

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j.niemieckim wraz z kopią aktualnych uprawnień TIG na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pracy istniejąca na rynku  już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Zatrudniamy przeszło 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.

ID ogłoszenia: 149530726ba13cd3