€ 0,00

Spawacz Mig / MAG – Niemcy praca w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 02:34

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Niemczech w charakterze spawacza MIG / MAG na terenie Hamburga. Legalne zatrudnienie przy spawaniu drobnych elementów konstrukcji.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Opis stanowiska:

Spawanie metodą MAG,
Spawanie precyzyjne drobnych elementów konstrukcji,
Praca z wykorzystaniem rysunku technicznego.
Od kandydatów oczekujemy:

Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (mile widziane),
Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
Doświadczenie minimum 3 lata przy spawaniu,
Dokładności, precyzji, dobrego wzroku,
Znajomość rysunku technicznego,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
Wybranemu kandydatowi gwarantujemy:

umowę o pracę i długoterminową współpracę,
pracę zawsze na tym samym oddziale,
opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dodatki za nadgodziny ,
możliwość otrzymania zaliczki,
opiekę polskiego biura,
kompetentnych współpracowników,
jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres joanna.kazimierczuk@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie SPAWACZ/UE/2016.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

ID ogłoszenia: 26457908cea8f506