€ w euro

Spawacz MIG dam pracę w Niemczech – Frankfurt nad Menem od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt am Main
  • Opublikowany: 1 czerwca 2015 00:39
Spawacz MIG dam pracę w Niemczech –  Frankfurt nad Menem od zaraz

Od zaraz poszukiwany spawacz MIG do pracy w Niemczech we Frankfurcie nad Menem. Oferta z zagwarantowanym bezpłatnym zakwaterowaniem. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka.

Walter- Fach – Kraft – jest zaufanym pracodawcą, o prawie 20 letniej historii. Zatrudniliśmy już wielu (ponad 2000) pracowników, którzy są z nami do dziś.
Oferujemy interesujące miejsca pracy w branży: elektrycznej, przemysłowej, budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej i wielu innych.
Poszukujemy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, którym oferujemy długofalowe zatrudnienie na niemieckich warunkach za atrakcyjne wynagrodzenie.
Zapraszamy!
DZIŚ! Oferujemy pracę we Frankfurcie nad Menem dla:

SPAWACZA MIG w zakładach przemysłowych z j. niemieckim.
NR REF.: DE/FR/2905

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę godzinową oraz zaliczki
• Pełen etat z możliwością nadgodzin, praca OD ZARAZ
• Pakiet ubezpieczeniowy
• BEZPLATNE zakwaterowanie lub pomoc w jego organizacji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• CAŁODOBOWĄ opiekę polskojęzycznego koordynatora z ramienia firmy

Obowiązki:
• Przygotowanie materiału do spawania
• Spawanie elementów metalowych, stalowych, metodą MIG
• Stosowanie technologii spawania 131
• Spawanie rur i blach ze stali nierdzewnej, metalu
• Praca w zakładach przemysłowych

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie,
• Ważne uprawnienia spawalnicze MIG
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Stosowanie technologii spawania metodą MIG 131, 111
• Umiejętność czytania rysunków technicznych

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane naszą ofertą, prosimy o:
• przesyłanie CV (w języku polskim i niemieckim)
• skan dokumentów ( np.referencje, świadectwo szkoły, certyfikaty)
na adres mailowy: info@walterfachkraft.pl.
Uprzejmie informujemy, że konsultant z ramienia firmy, skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą.
Walter-Fach-Kraft
Ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
Tel: +48 71 366 455
Tel kom. +48 (0) 669 851 420
Tel/fax: +48 71 366 802

ID ogłoszenia: 175556b6b8b8b5c7