€ 0

Spawacz MAG – praca w Niemczech 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 16 stycznia 2018 03:46
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Spawacz MAG  – praca w Niemczech 2018

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla spawacza MAG. Zatrudnienie przy spawaniu części maszyn przemysłowych dla kandydatów z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko: Spawacz MAG

Zadania:
• Spawanie metodą MAG i czynności pomocnicze przy spawaniu
• Spawanie części maszyn przemysłowych

Wymagania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Aktualne certyfikaty
• Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego
• Gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny: 571 445 379

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 2745a5473be40d52