€ do uzgodnienia

SPAWACZ MAG – Niemcy praca aktualna oferta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 października 2013 20:59

Aktualne oferty pracy w Niemczech dla spawaczy MAG.  Obowiązki to m.in. spawanie elementów metalowych, stalowych, metodą MAG.

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Nr referencyjny: B/03/SMAG

Obowiązki:
– Stosowanie technologii spawania 135
– Spawanie elementów metalowych, stalowych, metodą MAG
– Przygotowanie materiału do spawania
– Spawanie rur i blach ze stali nierdzewnej, metalu
– Praca w zakładach przemysłowych

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie, ważne uprawnienia spawalnicze MAG
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– Stosowanie technologii spawania metodą MAG 135, 136, 111
– Doświadczenie w spawaniu i obróbce cienkich elementów blachy i konstrukcji
– Znajomość rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawalniczymi

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.

ID ogłoszenia: 247524e71df676b2