€ 2000-2500 netto

Spawacz do pracy w Niemczech od zaraz, Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2019 09:30

Agencja personalna dla kontrahenta z Berlina poszukuje od zaraz wykwalifikowanych spawaczy, gotowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy spawaniu rur oraz blach.

Firma Labbow Personalleasing e.K. jest średniej wielkości firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy czasowej na terenie całych Niemiec. We współpracy z naszymi klientami gwarantujemy partnerstwo oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Nasza marka oznacza jakość i motywację we współpracy z naszymi klientami.

Szukasz nowej pracy? Jesteśmy zatem właściwym Partnerem dla Ciebie. Stań się częścią naszego zespołu!

Na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony poszukujemy obecnie pracownikow w zakresie pracy tymczasowej w charakterze spawaczy (m/w/d)

Nasza oferta:

– miesięczne wynagrodzenie 2000-2500 Euro/netto
– kompetentne doradztwo i życzliwe wsparcie
– umowa o pracę na czas nieokreślony z wyangrodzeniem
zgodnym z umową taryfową
– możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u
klienta
– wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i
doświadczenia zawodowego
– do 30 dni urlopu
– bonusy świąteczne i urlopowe
– możliwość otrzmania stałej pracy z naszymi klientami
– punktualne wynagrodzenia
– możliwość pobierania zaliczek
– miła atmosfera pracy i traktowanie z szacunkiem

Twoje zadania:

– spawanie elektryczne rur i blach
– obróbka rur o grubości 1,5-2 mm
– praca wg schematu
– spawanie stali nierdzewnej o średnicy 25-80 cm

Twój profil:

– ukończone wyksztalcenie zawodowe jako
spawacz(m/k/d) lub doświadczenie w pracy na podobnym
stanowisku
– zaletą beda ważne uprawnienia spawacza
– dobra znajomość elektrospawania
– mobilność, motywacja, niezawodność i elastyczność
– wymagane kilkuletnie doświadczenie zawodowe
– praca zespołowa, zaangażowanie i zorientowanie na
wyniki pracy
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, nie jest to jednak warunek konieczny

Zainteresowaliśmy Ciebie? Dołącz do naszego zespołu i złóż wniosek już dziś!

Dokumenty aplikacyjne wyślij najlepiej pocztą elektroniczną na nassz adres E-mail: mariusz.mlynski@labbow.com lub wypełnij formularz, który znajduje się pod poniższym linkiem: