€ 8,50 euro brutto/h

Sortowanie surowców Niemcy praca fizyczna bez języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 00:19

Oferujemy pracę w Niemczech bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie przy sortowaniu surowców wtórnych. Pracodawca zapewnia zamieszkanie.

Stanowisko: Sortowacz surowców

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie wykonywać pracę fizyczną polegającą na ręcznym sortowaniu odzieży używanej.
  • Praca wykonywana będzie w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dynamiczne tempo pracy
  • wysoka wytrzymałość

Zapewniamy:

  • pracodawca organizuje bezpłatnie miejsce zamieszkania
  • legalne warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem i gwarancją odprowadzania składek
  • możliwość zatrudnienia w firmie ze stabilną pozycją na rynku niemieckim
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o kontakt e-milowy.
Wiadomość zatytułowaną: „sortowaniesurowcow/07/15” należy skierować na adres: Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-dusseldorf-sortowanie-surowcow-wtornych/

ID ogłoszenia: 2775597dd62d755e

1 odpowiedź na “Sortowanie surowców Niemcy praca fizyczna bez języka od zaraz Düsseldorf”

  1. Witam.mam 28lat i chcialbym zglosic swoja chec do pracy przy sortowaniu. Marcin +48 733 040 173