€ 7,80 euro brutto/h

Sortowanie odzieży fizyczna praca Niemcy dla par bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Opublikowany: 2 października 2014 11:14

Poszukujemy pracowników fizycznych do sortowania ubrań na taśmie w sortowni odzieży używanej. Niemcy praca w Cottbus od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz – pracownik fizyczny

Lokalizacja: Cottbus

Zarobki: 7,80 euro brutto/h

Liczba wakatów: 4 – praca dla 2ch par

Obowiązki:

  • Pracownik będzie stojąc przy taśmie sortował odzież ze względu na jej stan i rodzaj – odzież damska a męska, podział na spodnie, kamizelki, koszule, sukienki itp.
  • Przy taśmie obowiązuje szybkie tempo pracy.

Oczekiwania:

  • brak skłonności alergicznych
  • dynamiczne tempo pracy
  • doskonały wzrok i spostrzegawczość
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • zaletą będzie znajomość mody i części garderoby
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność do końca roku

Oferta:

  • umowa podpisana będzie między pracownikiem a Agencją Pracy
  • zakwaterowanie w Cottbus to koszt który opłacają pracownicy w wysokości 180 euro od pary
  • wsparcie w kwestiach problematycznych
  • satysfakcjonujące zarobki

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z CV na adres:

  • Red-Dot@worker.com

Wiadomość należy zatytułować: numer referencyjny: rd/de/055/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-uzywanej-cottbus/

ID ogłoszenia: 810542d136d7b39e

7 komentarzy na “Sortowanie odzieży fizyczna praca Niemcy dla par bez języka Cottbus”

  1. Jestem zainteresowana oferta

  2. Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy gotowi podjąć od zaraz. Kontakt : 0048 781334332

  3. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY WASZĄ OFERTĄ I WYJAZDU OD ZARAZ WŁASNYM SAMOCHODEM.PROSZĘ O REKRUTACJĘ MOJEJ OSOBY.
    TEL.664-377-838

  4. Witam. jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z dziewczyną, posiadam własny środek transportu Proszę o kontakt +48 795445415

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.
    posiadam własny samochód i gotowy do podjęcia pracy od zaraz
    POZDRAWIAM
    TEL.664377838

  6. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ .
    JESTEM POZYTYWNIE NASTAWIONY.
    GOTOWY DO WYJAZDU OD ZARAZ.
    POSIADAM SAMOCHÓD
    KONT.644-377-838

  7. Jarecki665 na 8 listopada 2014 @ 17:55

    witam serdecznie wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani ofertą nr.tel-665-225-137