€ do ustalenia

Sortowanie odpadów dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 29 lipca 2015 20:14

Pilnie zatrudnimy Polaków do pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Monachium dla osób bez znajomości języka na stanowisku sortowacza.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie odpadów przy taśmie produkcyjnej. Zadania wykonywane będą w specjalnej odzieży ochronnej.

Oczekiwania:

  • zorganizowanie, pracowitość, zdolności manualne
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się na nowym miejscu pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • legalna, niemiecka umowa o pracę
  • zmianowy system pracy
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń zdrowotnych
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • możliwość korzystania z niemieckiego pakietu socjalnego
  • prawo do urlopu oraz wolnych świąt

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „SORT/INGOL/2015” należy przesłać z załączeniem CV na poniższy adres:
logistyka@euro-labora.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-sortowanie-smieci-monachium/

ID ogłoszenia: 16255b90014cb9ee

2 komentarze na “Sortowanie odpadów dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Monachium”

  1. Witam.Czy jest mozliwosc zatrudnienia i jaka realna placa miesieczna na reke,oraz jakie koszty zakwaterowania??Mam 45 lat,znam jezyk niemiecki,pracowalem juz w Niemczech w roznej branzy>Pozdrawiam Damian tel 669238617

  2. Dzień dobry mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy.
    Posiadam doświadczenie w pracy na sortowni-recykling odpadów ( szkło , pet , makulatura , zmieszane ).
    Legitymuję się wszystkimi niezbędnymi szczepieniami potrzebnymi do tej pracy.
    Posiadam również aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Ukończyłem podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie
    Jestem w stanie podjąć pracę od zaraz.
    Jeśli moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl