€ 9,40 E

Ślusarzy, Spawaczy do pracy w Niemczech Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 26 lipca 2013 00:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na terenie Hamburga na stanowisko ślusarz – spawacz. Oferta przy naprawie i konserwacji wyrobów metalowych. Praca ze znajomością niemieckiego lub angielskiego dla pracowników z doświadczeniem.

Dla naszych niemieckich Klientów w trybie rekrutacji ciągłej poszukujemy:

ŚLUSARZY / SPAWACZY

Miejsce pracy: Hamburg (Niemcy)

Zakres obowiązków:
• Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych / kontenerów transportowych.

Wymagania:
• umiejętność spawania elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (MIG) lub aktywnych (MAG), aktualny certyfikat wg EN-287-1,
• umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi,
• uprawnienia do operowania wózkami widłowymi,
• znajomość języka niemieckiego (lub angielskiego) w mowie na dobrym poziomie,
• dobra organizacja pracy,
• dokładność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• mile widziane doświadczenie przy naprawie kontenerów morskich oraz własny samochód umożliwiający dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania w Hamburgu,
• gotowość do wyjazdu na 6 miesięcy.

Oferujemy:
legalną pracę od zaraz w renomowanej niemieckiej firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pełne ubezpieczenie od 1 dnia pracy,
obowiązkowy dokument A1,
EKUZ (Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego),
pomoc w organizacji dojazdu i zakwaterowania.

CV proszę przesyłać na adres praca@helper24h.pl w tytule maila wpisując: Ślusarz/Spawacz- 6 miesięcy.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

APT – HELPER 24 Sp. z o.o.
Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 6022

ID ogłoszenia: 96151f10bd0e192e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Helper24
  • Zarejestrowany od: 25 lipca 2013

Inne przedmioty dodane przez Helper24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Helper24 »