€ 0

Ślusarz – Spawacz MIG/MAG oferta pracy w Niemczech, ok. Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 02:49

Poszukiwani doświadczeni pracownicy na stanowisko ślusarza / spawacza do legalnej pracy w Niemczech w firmie z Mannheim. Zatrudnienie przy spawaniu części do maszyn metodą MIG/MAG.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

ŚLUSARZ – SPAWACZ
Praca w Niemczech- okolice Mannheim

Opis stanowiska:
• Spawanie części do maszyn
• Spawanie metodą MIG/MAG
• Naprawianie maszyn w razie wystąpienia awarii
• Konserwacja, naprawa, czyszczenie maszyn, przeglądy, kontrola sprawności
• Obróbka ślusarska części
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego, zachęcamy jednak również osoby z podstawową znajomością języka do aplikowania
• wykształcenie jako ślusarz lub spawacz lub inne z zakresu obróbki metali
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• doświadczenie w ślusarce
• znajomość spawania metodą MAG/MAG (mile widziany aktualny certyfikat)
• mile widziany własny samochód

Oferujemy:
• pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
• rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia
• pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
• zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
• płatne nadgodziny
• stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + diety
• możliwość podjęcia długofalowej współpracy
Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: spawacz@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:
793 835 466

Do CV należy dołączyć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

ID ogłoszenia: 292582d957200d39