€ 1900 Euro Netto

Ślusarz oferty pracy w Niemczech ze znajomością języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 12 lipca 2013 01:05

Aktualne oferty pracy w Niemczech na stanowisko ślusarz ze znajomością języka niemieckiego przy konserwacji oraz naprawie urządzeń i maszyn.  Ogłoszenie dla ślusarza z doświadczeniem zawodowym. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Agencja Pracy Polonica z Wrocławia wpisana do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego niemieckiego kontrahenta z branży przemysłowej pracowników na stanowisko:

– Ślusarz – praca na terenie Niemiec

Zadania:
– konserwacja, naprawa urządzeń,
– spawanie przyrządów, maszyn,

Oferujemy:
– umowa o pracę z firmą niemiecką,
– stała opieka polskojęzycznego konsultanta,
– ubezpieczenie,
– wynagrodzenie 10.50 Euro Brutto ( wynagrodzenie miesięczne ok. 1900 – 2000 Euro Netto),
– dieta dzienna w wysokości 45 Euro Netto za każdy przepracowany dzień,
– rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych,
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
– możliwość pomocy przy zwrocie podatku z Niemiec,

Wymagania:
– komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny!
– doświadczenie zawodowe na danym stanowisku pracy,
– wykształcenie kierunkowe (mechanik, ślusarz),
– doświadczenie w spawaniu,
– dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu tygodnia,
– sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac,
– mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV w języku polskim na adres mailowy: praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

W Cv powinny zostać zawarte informacje dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego, stanowisk pracy oraz wykonywanych zadań.

Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.

W tytule wiadomości proszę wpisać „Ślusarz/Niemcy”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 73351de9647df3d7