€ do ustalenia

ŚLUSARZ – oferty pracy w Niemczech (opłacone zakwaterowanie)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 14 grudnia 2013 00:37

Agencja pracy tymczasowej poszukuje Ślusarzy do pracy w Niemczech przy montażu konstrukcji zespawanych ze znajomością rysunku technicznego. Oferta dla osób z językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ

Opis stanowiska
– samodzielne montowanie różnych zespawanych konstrukcji do 10 ton
– czytanie rysunku technicznego

Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
– doświadczenie przy pracach ślusarskich
– znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na komunikację
– dokładności, precyzji, dobrego wzroku
– znajomość rysunku technicznego

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
– Umowę o pracę i długoterminową współpracę
– opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
– atrakcyjne wynagrodzenie
– dodatki za nadgodziny
– możliwość otrzymania zaliczki
– opiekę polskiego biura
– kompetentnych współpracowników

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie ŚLUS/UE/2013.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

ID ogłoszenia: 53352a9a8f452718