15000 €

Ślusarz lub Spawacz od zaraz oferta pracy w Niemczech, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Lista: 2 czerwca 2019 17:53

Dla ślusarzy lub spawaczy od zaraz dostępna ciekawa oferta pracy w Niemczech na terenie Frankfurtu nad Menem przy wykonywaniu systemów wentylacyjnych i konstrukcji stalowych.

Zadania:

wykonywanie prac ślusarskich przy systemach wentylacyjnych lub spawalniczych przy konstrukcjach stalowych (w zależności od stanowiska)
praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana
możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
wynagrodzenie 11-12,50 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 55-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień
pomoc w organizacji zakwaterowania
nie prowadzimy zeitkonta – nadgodziny wypłacane na bieżąco
kontakt z biurem w języku polskim

Kontakt:
+48 519 736 191 lub +48 576 040 707

ID Ogłoszenia: 2825cf115bdb6d96

24 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.